Hakkımızda

Yıllar önce hafriyat ve alt yapı alanlarında hizmet veren bir şirket olarak kurulan firmamız GÖRSEL İnşaat Yalıtım Malz.Tic.San.  faaliyet alanlarını geliştirerek  belirlediği İnşaat, Yalıtım malzeme hizmetlerini güçlendirerek yoluna devam etmektedir.

GÖRSEL İnşaat  insanların doğru karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, yıllarca emek harcayarak bir araya getirdiği birikimlerini yerinde ve zamanında doğru çözüm üreterek değerlendiren, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, etkin ve dinamik profesyonellerden oluşmaktadır. İyi biliyoruz ki; başarıya giden yol, iyi planlama ve doğru kararlar alıp uygulamaktan geçer. İş prensibimiz; insanca yaşamak için KALİTE, GÜVEN ve ÇAĞDAŞ hizmettir.

MİSYONUMUZ

         Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. İş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

VİZYONUMUZ

      Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumun kalkınması ve gönencine katkıda bulunan sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.